Reference

Ochranný nátěr podlahy v apartmánech

Aplikace jedno komponentního polyuretanového laku  PURLET W470 SM v ubytovacích kapacitách apartmánového domu ve slovenských termálních lázních Podhájska.

PURLET W350 – krycí olejový nátěr – test v extrémních podmínkách

Testování krycího olejového nátěru na vymezené části pláště objektu Luční Boudy v extrémních klimatických podmínkách našich nejvyšších hor v nadmořské výšce 1410 m.

Odstranění starého nátěru vybroušením, aplikace fungicidní a insekticidní impregnace PURLET W150 v jedné vrstvě a krycího olejového nátěru PURLET W350 ve třech vrstvách.

Realizace: 2019

Luční Bouda v Krkonoších

Renovace horní části zadního traktu silně namáhaného dřevěného pláště objektu Luční Boudy na nejvyšší hoře České republiky – Sněžce ve výšce 1410 m. Na opláštění byl aplikován ochranný nátěr sestávající se z fungicidního a insekticidního nátěru PURLET S100 a tenkovrstvé syntetické lazury  PURLET S210.

Realizace: 2019

Rekonstrukce laviček Letního kina v Boskovicích

Rekonstrukce byla provedena systémem PURLET sestávajícím se z fungicidního a insekticidního nátěru PURLET S100 a tenkovrstvé syntetické lazury  PURLET S210.

Realizace: 2018

Apartmánový dům

Novostavba apartmánového domu v termálních lázních Podhájska na Slovensku. Na dřevěné obložení a dřevěné prvky byly použity materiály PURLET  W150 a PURLET W260.

Rodinný dům Štěpánov – Březce

Výstavba nového bungalovu a realizace zahrady vč. plotu. Aplikace systému PURLET na podbití domu. – impregnace PURLET S100 a olejová krycí barva PURLET W350.

Realizace: 2019

Chata Klubu českých turistů

Renovace nátěru horské chaty Klubu českých turistů na Lysé hoře. Použitý materiál fungicidní a insekticidní impregnace PURLET S100 a tenkovrstvá syntetická lazura PURLET S210.

Realizace: 2019

Sportovní víceúčelová hala města Blanska

Renovace povrchu palubovky sportovní víceúčelové haly v Blansku. Vybroušení stávající lakované podlahy, aplikace barevných prvků a lajn jednotlivých hřišť tvořené kombinací základního podlahového laku PURLET W450 a tónovacích past, dle požadovaných odstínů barev. Kompletní přelakování dřevěné podlahy haly transparentním polyuretanovým lakem PURLET W470 (1K PUR lak super).

Realizace: 2022 – Podlahářství Radek Zouhar Blansko

Repasní nátěr dřevěných chatek ve Velkých Bílovicích.

Repasování ochranného povrchu dřevěného opláštění rekreačních chatek bylo realizováno vybroušením původního již nesoudržného nátěru. Pro kvalitní ukotvení lazury k podkladu, po broušení, je vždy nutné povrch zbavit prachu omytím a následným vysušením či důkladným vymetením z dřevěného podkladu. Dlouhodobou ochranu před nežádoucími plísněmi, dřevokaznými houbami a hmyzem zajistí základní impregnační nátěr PURLET W150. Finální vrchní UV ochranný nátěr dřeva byl proveden štětcem s umělou štětinou, a to vodouředitelnou tenkovrstvou lazurou PURLET W260 (odstín 0028). Pro dokonalou ochranu dřeva bylo důležité aplikovat vrchní nátěr ve dvou vrstvách.

Realizace: 2023